MENU

Wyspa zaworowa 4HFWyspa zaworowa 4HF


Wyspa zaworowa 4HF

System modularnych elektrozaworów 4HF z zintegrowanym przyłączem elektrycznym jest łatwy w montażu oraz łatwy w rozbudowie i modyfikacji. Dzięki idei modularności stosując system wysp zaworowych 4HF oszczędzasz czas, miejsce oraz znacznie redukujesz ilość przewodów elektrycznych i pneumatycznych niezbędnych do prawidłowego działania Twojego układu pneumatycznego.
 

Wyspa zaworowa 4HF NETLOGIC


Wyspa zaworowa 4HF NETLOGIC

Główne trendy w automatyzacji procesów to miniaturyzacja elementów wykonawczych oraz integracja systemów sterowania całym procesem produkcji
z wykorzystaniem popularnych protokołów wymiany danych takich jak: Profibus, DeviceNet czy Ethernet. 

Wyspa zaworowa 4hf NETLOGIC firmy Vesta została zaprojektowana zgodnie z tymi trendami

Sercem układu jest znana już na polskim rynku wyspa zaworowa 4hf zintegrowana z modułem fieldbus oraz modułami wejść/wyjść. 

Do bazowej wyspy zaworowej, z maksimum 32 cewkami można dołączyć 6 wysp zaworowych po 16 cewek każda, co daje w sumie równoczesne sterowanie aż 128 sygnałami wejść/wyjść!!!

Dzięki tak dużej elastyczności nawet najbardziej skomplikowane układy pneumatyczne można zaprogramować i sterować bez niepotrzebnej rozbudowy układu wysp zaworowych i układu sterowania. Inną istotną cechą systemu 4hf NETLOGIC są niewielkie gabaryty. 

W porównaniu do rozwiązań z klasycznymi zaworami system 4hf zajmuje

o około 1/3 mniej powierzchni. Istotna jest również znaczna redukcja ilości przewodów pneumatycznych i przede wszystkim redukcja ilości elektrycznych przewodów sterujących.

 

Elementy składowe wyspy 4HF


Elementy składowe wyspy 4HF
 
System indentyfikacji

System indentyfikacji 4HF


 Strona Główna Zawory serii "E"

 Zawory serii "K"

 Wyspa zaworowa MPV

 Wyspa zaworowa 4HF

 Zawory "NAMUR"

 Zawory "ISO"

 Zawory mechaniczne

 Mikrozawory ręczne

 Zawory serii ATEX

 Akcesoria
 Kontakt